Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Send
el: Αποστολή

en: The e-mail address you supplied is not valid.
el: Η e-mail διεύθυνση που δώσατε δεν είναι έγκυρη.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
el: Σύντομα θα λάβετε ένα e-mail μήνυμα που θα περιέχει περαιτέρω οδηγίες για την ολοκλήρωση της διαδικασίας ενεργοποίησης της συνδρομής σας.

en: Click to close
el: Κλικ για κλείσιμο
