Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Mail
et: E-post

en: Send
et: Saada

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
et: Täname! Teile saadeti tellimuse aktiveerimise e-mail.

en: You have been subscribed.
et: Sa oled nüüd tellijate nimekirjas.

en: You have been unsubscribed.
et: Sinu tellimus on tühistatud.
