Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Mail
is: Póstur

en: Send
is: Senda
