Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Send
it: Invia

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
it: Riceverai tra poco un messaggio di conferma, contenente ulteriori istruzioni su come completare l'iscrizione.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
it: %user è stato aggiunto all'elenco di indirizzi di %newsletter.
