Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Mail
uk: Пошта

en: Send
uk: Надіслати

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
uk: Незабаром ви одержите підтверджувального листа, що містить подальші короткі інструкції із завершення вашої підписки.

en: Thanks
uk: Подяки

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
uk: %user був доданий у список %newsletter.

en: You have been subscribed.
uk: Ви підписані.

en: You have been unsubscribed.
uk: Ви відписані.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
uk: Користувач %user відмовився від підписки на розсилання %newsletter.

en: Internal URL
uk: Внутрішній URL
