Simplenews Iregister (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Mail
eu: Posta

en: Send
eu: Bidali
