Simplenews Iregister (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Mail
hu: Levél

en: Send
hu: Küldés

en: The e-mail address you supplied is not valid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
hu: Hamarosan egy megerősítő email fog érkezni, amely tartalmazza a feliratkozás további lépéseit is.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
hu: %user hozzá lett adva ehhez a hírlevélhez: %newsletter.

en: You have been subscribed.
hu: A feliratkozás megtörtént.

en: You have been unsubscribed.
hu: A leiratkozás megtörtént

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
hu: %user leiratkozott a %newsletter levelezőlistáról.
