Simplenews Iregister (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Send
sl: Pošlji

en: The e-mail address you supplied is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
sl: V vaš elektronski predal smo poslali navodila, kako potrditi prijavo na elektronsko obveščanje.
