Simplenews Iregister (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Mail
tr: Posta

en: Send
tr: Gönder
