Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Mail
ca: Correu

en: Send
ca: Enviar

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
ca: Rebreu un correu electrònic de confirmació en breu que conté les instruccions sobre com completar la vostra subscripció.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
ca: S'ha afegit %user a la llista de correu %newletter.
