Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Mail
da: E-mail

en: The e-mail address you supplied is not valid.
da: Du har angivet en ugyldig e-mail-adresse.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
da: Du modtager om kort tid en e-mail med yderligere instruktioner om hvordan du bekræfter dit abonnement.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
da: %user blev tilføjet til mailinglisten %newsletter.

en: You have been subscribed.
da: Du er blevet tilmeldt.

en: You have been unsubscribed.
da: Du er blevet afmeldt.
