Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Mail
es: Correo

en: Send
es: Enviar

en: The e-mail address you supplied is not valid.
es: La dirección de correo electrónico que ha proporcionado no es válida.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
es: En breve recibirá un correo electrónico de confirmación con instrucciones sobre cómo completar su suscripción.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
es: %user ha sido añadido a la lista de correo de %newsletter.

en: You have been subscribed.
es: Ha sido usted suscrito.

en: You have been unsubscribed.
es: ha sido usted dado de baja.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
es: Se ha cancelado la suscripción de %user del boletín %newsletter.

en: Internal URL
es: URL interna
