Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Send
fi: Lähetä

en: The e-mail address you supplied is not valid.
fi: Antamasi sähköpostiosoite on virheellinen.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
fi: Tilaus on rekisteröity. Sähköpostiisi on lähetetty varmistusviesti, jossa neuvotaan, miten voit vahvistaa tilauksesi.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
fi: %user lisättiin %newsletter postituslistalle.

en: You have been subscribed.
fi: Uutiskirjetilauksesi on nyt voimassa.

en: You have been unsubscribed.
fi: Uutiskirjetilauksesi on nyt peruttu.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
fi: %user poistettiin %newsletter postituslistalta.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
fi: Saat pian vahvistussähköpostin, jossa on lisäohjeet tilauksen peruuttamiseksi.
