Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Send
mn: Илгээх
