Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Mail
pl: Poczta

en: Send
pl: Wyślij

en: The e-mail address you supplied is not valid.
pl: Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
pl: W niedługim czasie powinieneś otrzymać wiadomość e-mail potwierdzającą otrzymanie zgłoszenia i zawierającą dalsze instrukcje dotyczące subskrypcji gazetki.

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
pl: %user został dodany do listy subskrybentów %newsletter.

en: You have been subscribed.
pl: Zostałeś dodany do listy subskrybentów.

en: You have been unsubscribed.
pl: Zostałeć usunięty z listy subskrybentów.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
pl: Dostaniesz e-maila potwierdzającego, zawierającego w skrócie kolejne instrukcje jak skasować twoją subskrypcję.
