Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Mail
ru: Почта

en: Send
ru: Отправить

en: The e-mail address you supplied is not valid.
ru: Предоставленный вами электронный адрес неверен.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
ru: Вскоре вы получите подтверждающее письмо, содержащее дальнейшие краткие инструкции по завершению вашей подписки.

en: Thanks
ru: Благодарность

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
ru: %user был добавлен в список %newsletter.

en: You have been subscribed.
ru: Вы подписаны.

en: You have been unsubscribed.
ru: Вы отписаны.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
ru: %user отказался от подписки на рассылку %newsletter.

en: Internal URL
ru: Внутренние ссылки.
