Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Send
ta: அனுப்புக
