Simplenews Iregister (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Mail
vi: Thư

en: Send
vi: Gửi
