Simplenews Iregister (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Mail
he: מייל

en: Send
he: שלח

en: Stay informed on our latest news!
he: קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

en: You have been subscribed.
he: נרשמת בהצלחה.

en: You have been unsubscribed.
he: הוסרת מהרשימה בהצלחה.
