Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Language
af: Taal

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Published
af: Gepubliseerd

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: No newsletters available.
af: Geen nuusbriewe beskikbaar nie.
