Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Published
am: የታተመ

en: Processing
am: በሂደት ላይ
