Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Language
be: Мова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Published
be: Апублікавана

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Processing
be: Апрацоўка

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.
