Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།
