Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Language
ca: Llengua

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Published
ca: Publicat

en: Sent
ca: Enviat

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Processing
ca: Processant

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: No newsletters available.
ca: No hi ha butlletins disponibles.

en: Mass subscribe
ca: Subscripció massiva

en: Mass unsubscribe
ca: Baixes massives

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Newsletter category
ca: Categoria del butlletí
