Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Sent
cs: Odesláno

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: No newsletters available.
cs: Žádné věstníky k dispozici.

en: Mass subscribe
cs: Hromadné přihlášení

en: Mass unsubscribe
cs: Hromadné odhlášení

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.
