Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: No newsletters available.
el: Δεν υπάρχουν ενημερωτικά δελτία.

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.
