Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Published
et: Avaldatud

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Processing
et: Töötlemine

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Newsletter category
et: Uudiskirja kategooria
