Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Published
eu: Argitaratua

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Processing
eu: Prozesatzen
