Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Processing
ga: Á phróiseáil
