Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Group
gu: સમૂહ

en: Language
gu: ભાષા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત
