Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Language
hu: Nyelv

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Published
hu: Közzétéve

en: Sent
hu: Elküldve

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: No newsletters available.
hu: Nincs elérhető hírlevél.

en: Mass subscribe
hu: Tömeges feliratkozás

en: Mass unsubscribe
hu: Tömeges leiratkozás

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Newsletter category
hu: Hírlevél kategória
