Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Language
hy: Լեզու

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Published
hy: Հրապարակված

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Processing
hy: Մշակվում է
