Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Language
mn: Хэл

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
