Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Group
no: Gruppe

en: Subscribers
no: Abonnenter

en: Unsubscribe
no: Meld av

en: Language
no: Språk

en: edit
no: rediger

en: Export
no: Eksport

en: Update
no: Oppdater

en: Email
no: E-post

en: Created
no: Opprettet

en: Update options
no: Oppdateringsvalg

en: Published
no: Publisert

en: Sent
no: Sendt

en: No items selected.
no: Ingen elementer valgt.

en: The update has been performed.
no: Oppdateringa er gjennomført.

en: Processing
no: Bearbeider

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
no[0]: 1 element behandlet uten feil:
no[1]: @count elementer behandlet uten feil:

en: No newsletters available.
no: Ingen nyhetsbrev tilgjengelig

en: Mass subscribe
no: Massepåmelding

en: Mass unsubscribe
no: Masseavmelding

en: An error occurred and processing did not complete.
no: Det oppstod en feil. Prosesseringen ble avbrutt.
