Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Language
oc: Lenga

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Published
oc: Publicat

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.
