Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Language
os: Æвзаг

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн
