Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Language
pl: Język

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Sent
pl: Wysłano

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: No newsletters available.
pl: Brak dostępnych newsletterów.

en: Mass subscribe
pl: Masowa subskrypcja

en: Mass unsubscribe
pl: Masowe zakończenie subskrypcji

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: No subscribers available.
pl: Brak dostępnych subskrybentów.

en: Last batch: 1 mail sent at !time. | Last batch: !count mails sent at !time.
pl[0]: Ostatnia kolejka: 1 mail wysłany o !time.
pl[1]: Ostatnia kolejka: !count maile wysłane o !time.
pl[2]: Ostatnia kolejka: !count maili wysłanych o !time.

en: Newsletter category
pl: Kategoria newslettera
