Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Language
ps: ژبه

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Published
ps: خپاره شوي
