Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
