Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Published
sq: Publikuar

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
