Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Processing
sr: Обрада
