Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Group
sv: Grupp

en: Subscribers
sv: Prenumeranter

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Language
sv: Språk

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Published
sv: Publicerad

en: Sent
sv: Skickad

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Processing
sv: Bearbetar

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: No newsletters available.
sv: Inga nyhetsbrev tillgängliga.

en: Mass subscribe
sv: Lägg till prenumeranter

en: Mass unsubscribe
sv: Ta bort prenumeranter

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.
