Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Group
uk: Група

en: Subscribers
uk: Читачі

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Language
uk: Мова

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Update
uk: Оновити

en: Organic Groups
uk: Тематичні групи

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Sent
uk: Сент

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Processing
uk: Обробка

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.

en: No newsletters available.
uk: Немає розсилань.

en: Mass subscribe
uk: Масова підписка

en: Mass unsubscribe
uk: Масова відписка

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: No subscribers available.
uk: Доступні читачі відсутні.

en: Newsletter category
uk: Категорія розсилання

en: - Unassigned -
uk: - Не призначено -
