Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Language
ar: اللغة

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Update
ar: تحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Published
ar: منشور

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ar[0]: تمت معالجة عنصر واحد:
ar[1]: لم تُعالج أي عناصر:
ar[2]: تمت معالجة عنصرين:
ar[3]: تمت معالجة @count عناصر:
ar[4]: تمت معالجة @count عنصرا:
ar[5]: تمت معالجة @count عنصر:

en: No newsletters available.
ar: لا نشرات متاحة

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.
