Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
