Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Update
bn: আপডেট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।
