Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: Language
bs: Jezik

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Created
bs: Kreiran

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Published
bs: Objavljeno

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Processing
bs: Procesujem

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
