Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Group
da: Gruppe

en: Subscribers
da: Abonnenter

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Language
da: Sprog

en: edit
da: redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Update
da: Opdatér

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Update options
da: Opdatering

en: Published
da: Udgivet

en: Sent
da: Sendt

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: Processing
da: Behandler

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: No newsletters available.
da: Ingen nyhedsbreve tilgængelige.

en: Mass subscribe
da: Massetilmeld

en: Mass unsubscribe
da: Masseafmeld

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: Newsletter category
da: Nyhedsbrevskategori
