Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Published
eo: Publikigita

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Processing
eo: Traktante

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
