Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Language
fi: Kieli

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sent
fi: Lähetetty

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Processing
fi: Käsitellään

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: No newsletters available.
fi: Uutiskirjeitä ei saatavilla.

en: Mass subscribe
fi: Massatilaus

en: Mass unsubscribe
fi: Massaperuminen

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.

en: No subscribers available.
fi: Ei tilaajia saatavilla.

en: Newsletter category
fi: Uutiskirjeen kategoria
